העתיד של הרמקולים הניידים בישראל

העתיד של הרמקולים הניידים בישראל

"בשנים הבאות הביקוש עבור רמקולים ניידים ילך ויגדל", לדבריו של יניב בנדר, מנכ"ל מגה סל, היבואנית הבלעדית של מותג הרמקולים Altec Lansing.

"הסיבה להצלחה הגדולה של הרמקולים הניידים נובע מכך כי רוב האנשים אוהבים לצרוך את המוזיקה שלהם למכשירים הניידים, ולהאזין לשירים האהובים עליהם בכל מקום ובכל זמן, וזאת באמצעות חיבור רמקול נייד למכשיר החכם, אשר אותו ניתן לקחת לכל מקום, ולאחסן אותו בכיסים או בתיקים האישיים." סיבה נוספת נובעת לביקוש בקניית רמקולים ניידים לדברי בנדר נובעת גם מהביקוש עבור בתים חכמים הכוללים מערכות שליטה ממוחשבות. "באמצעות הרמקול הנייד, ניתן לקבל מסרים הנוגעים בפיצ'ר השליטה הקולית של מערכת הבית החכמה." כך אמר מנכ"ל מגה סל, יניב בנדר.

אין ספק כי שוק הרמקולים הניידים הצליח כבר לחדור לשוק הישראלי ויצר מהפכה אמתית באופן בו הצרכן צורך מוזיקה בישראל.

על מנת לייעל את התקשורת בין כל המכשירים האלקטרוניים אשר מחוברים ל-WIFI הביתי, רמקולים ניידים אלחוטיים יוכלו להזרים מידע כגון וידאו ומוזיקה ברמה הגבוהה ביותר. משום כך, הצפי הוא כי הביקוש לרכישת רמקולים ניידים רק יעלה במהלך הזמן.

רמקולים ניידים
רמקולים ניידים

בניגוד לעבר, לפני כמה עשרות שנים, לא היה מבחר כל כך גדול של רמקולים. בשנות ה-60 למשל הייתם יכולים למצוא דגמים בודדים של רדיו טייפים בלבד. מאז שנות ה-2000, נוצרו אלפי דגמים חדשים ושונים של רמקולים ניידים והמבחר הוא ללא ספק עצום. העניין הוא שהלקוח לא תמיד יודע איך לבחור את סוג הרמקול הטוב ביותר עבורו.

מכשיר קטן עם יכולות גבוהות

אם יש דבר אחד בטוח זה שבכל הנוגע לביצועי הרמקולים ואיכות השמע, הגודל לא קובע. במהלך השנים הגודל של הרדיו טייפ הלך והתכווץ עד שהפך לרמקול הנייד. איכות הסאונד ועוצמתו מסוגלות להעמיד אתכם על הרגליים ולרקוד לצלילי המוזיקה המתנגנים ברקע, וזאת בהשקעה נמוכה בהרבה יותר ממה שהייתם נדרשים לשלם לפני שנות ה-2000.

איך כל זה התחיל?

עם השנים יותר ויותר אנשים הבינו כי הם רוצים פתרון נגיש ונח אשר יוכל לאפשר להם לצרוך את המוזיקה שלהם בכל זמן ובכל מקום וכל זאת מבלי להתפשר על איכות השמע ועוצמתו. כיום, כאשר יצרני הרמקולים הניידים האלחוטיים הבינו כיצד ניתן לייצר רמקול קטן ואיכותי במחיר שכל צרכן יהיה מוכן להשקיע עבורו, נוצר מצב בו גם היצרן וגם הצרכן יוצאים ברווח.

ניתן לראות היום הרבה חבר'ה צעירים נפגשים יחדיו בביתו של אחד החברים ובסה"כ רוצים לשפר מעט את האווירה ומצב רוחם באמצעות השמעת שירים ומוזיקה לפי טעמם, בזמן שכולם יוכלו ליהנות ממנה.

אם תרצו לבחור את הרמקולים הטובים ביותר עבורכם, תגלו כי קיימים מבחר סוגים שונים של רמקולים ניידים אלחוטיים במחירים שונים. אז איך לדעת אלו רמקולים אלחוטיים הם הטובים ביותר עבורכם?

אלו הם הקריטריונים לבחירת הרמקולים האלחוטיים הטובים ביותר בהתאם להמלצותיו של יניב בנדר:

  • מותגים – יש לבדוק האם שם המותג של הרמקול האלחוטי הוא אכן וותיק בתחום 
  • עמידותיש לבצע בדיקה בנוגע לעמידותו ואטימותו של הרמקול לכניסת מים ורטיבות 
  • שירותים ואחריות – לפני שרוכשים רמקולים ניידים כדאי מאוד לוודא כי יש מי שיוכל לעזור ולסייע לכם בכל בעיה או סוגיה שהיא הנוגעת במוצר שרכשתם 
  • מחיר – אם עברתם על כל הסעיפים הנראים לעיל, כל שיהיה עליכם לעשות על מנת לוודא כי יש לכם בידיים מוצר מנצח, הוא כמובן לקבל את המחיר ההוגן ביותר בתמורה לאיכות המוצר שרכשתם
העתיד של הרמקולים הניידים בישראל
דרג את האתר

כתוב/כתבי תגובה